מי אנחנו

Wow…
גאיה משחקי חשיבה הוקמה ב-1997 ע"י אלי בגו מתוך אהבה למשחקים ולפאזלים. שנים של תחביב שהולידו אוסף גדול ומרשים של משחקי חשיבה, וקשרים עם אספני פאזלים וממציאים. מתוך רצון לחלוק את האהבה לחשיבה אחרת עם אנשים נוספים וכיוון שלא ניתן היה להשיג (כמעט) משחקי איכות בארץ נולד הרעיון להפוך את התחביב לעסק.
מאז גאיה משחקי חשיבה הינו הגוף הגדול ביותר בישראל המתמחה בעיצוב יצור יבוא ושיווק משחקי חשיבה מעץ ומתכת. הקולקציה מונה כיום מעל ל-600 משחקים שונים המתאימים החל מפעוטות ועד אין סוף. כולם עומדים בדרישות מכון התקנים הישראלי (ת.י. 562), ובסטנדרטים אירופאים ואמריקאים של איכות סביבה. המשחקים מעוצבים בצורות ייחודיות ומעניינות ומשמשים כקישוט מרהיב על שולחן המשרד או הסלון. בזכות הפיתוח הרעיוני, ובמקביל לעבודה עם השורה הראשונה בעולם של חברות וממציאים, גאיה גאה להיות חברה באיגוד ה"פאזלרים" העולמי, ולחלוק ולייצא את הידע והמשחקים למדינות שונות ברחבי העולם כגון ארצות הברית, גרמניה, פינלנד, דרום אפריקה, מקסיקו ורוסיה.
כיום לגאיה 5 חנויות בנוסף למשרדים וחנות מפעל הממוקמים בכפר סבא. בחנויות נמכרים אך ורק משחקי חשיבה, ובכל חנות אפשר להתנסות לשבור את הראש. הרעיון שעומד מאחורי החנויות, הוא אתנחתא קלה מהחיים הדיגיטליים, ומעבר חד אפילו, אל הבסיסי, הטבעי, והאמיתי.
בנוסף משחקי החשיבה משמשים כמוצרי פרסום ומתנות לרווחת העובדים. לקוחותינו, מגדולות החברות שבמשק, נהנים ממתנה מקורית, חכמה ושונה, המוגשת להם במקצועיות המבוססת על נסיון של כמעט 20 שנים. גאיה משחקי חשיבה מכירה בכך שיש לנו אחריות והזדמנות לתרום לקהילה בה אנו חיים וכך לשפר את איכות חייהם של אנשים ולהעלות חיוך על שפתיהם. בכל שנה תורמת גאיה משחקי חשיבה עשרות משחקים להנאתם ורווחתם של הזקוקים לכך.
אז קחו לידים את אחד ממשחקי החשיבה של גאיה והעניקו לעצמכם זמן איכותי המשלב אתגר מחשבתי וכיף אמיתי.
משרדים : רחוב הסדנא 5 ( ממש ליד קניון ג'י ) כפר סבא 
טלפון : 09-9775544
Whatsapp 0543920119